Ready player Me avatarınızı yükseltin ve diğer Metaboard kullanıcılarıyla Hoverball oynayın.

Meta veri tabanındaki bir şirket olan CARV, aynı zamanda sanal bir koleksiyon işlevi gören meta veri tabanı için bir uçan tahta olan CARV1 Metaboard’u piyasaya sürdü.

Kullanmakta olduğunuz meta veri deposu platformuna bağlı olarak, her Metaboard avatarları entegre edecek, kişiselleştirilmiş avatar animasyonlarına sahip olacak ve yükseltmeleri ve ayarlamaları destekleyecektir. Uçan kaykay ayrıca stuntları etkinleştiren ve her metaverse ayarı için öğe optimizasyonu sağlayan bir fizik motoruna sahiptir.

CARV CEO’su Nathan Grotticelli, Metaboard’larını kullanan insanları nasıl gördüğünü tartışırken, VRScout’a şunları söyledi: “İnsanların, sürekli büyüyen sanal dünyalarda 3B model arazilerde gezinmek için Metaboard’ları kullanmasını öngörüyoruz.”

”Okyanus dalgaları, karla kaplı dağlar ve beton kaykay parkları, karşılaştırılabilir fizik sayesinde havada süzülürken basılabilir. Grotticelli, sözlerine devam ederken, “İnsanların halihazırda bisiklet sürmeyi sevdikleri yerlerin 3D taramaları da dahil olmak üzere, bunların farklı demo örneklerini yayınlıyoruz” diyor.

Sahipler metaverse’de sörf yapabilecek, tahtalarını diğer koleksiyonculara satabilecek, 3B arazide (NeRF’ler dahil) binebilecek ve yaklaşmakta olan Hoverball eSport şampiyonasında rekabet edebilecek. Bir tweet bile artırılmış gerçeklik kullanımına işaret ediyor.

Bir CARV Metaboard’u (Poligon) satın almak size 777 Matic’e mal olacak. Önümüzdeki aylarda CARV, kullanıcıların USD ve ETH dahil olmak üzere ek para birimleri kullanmasına izin verecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *