Oyun geçen hafta Disney’in D23 2022 fuarında duyurulmuştu.

Pokémon Go ve Pikmin Bloom gibi popüler artırılmış gerçeklik (AR) oyunlarının yaratıcısı Niantic, kendi süper kahramanınızı yaratmanıza ve suçla savaşmanıza olanak tanıyan yeni bir konum tabanlı AR deneyimi olan Marvel World of Heroes’u başlatmak için Marvel ile ortaklık kuruyor. gerçek dünya boyunca.

Resmi web sitesi, “Gerçek dünyada bir Marvel Süper Kahramanı olun” diyor. “Kendi kahramanını yarat, suçları önlemek için mahallende devriye gez ve Multiverse’i kurtarmak için arkadaşlarınla ​​ve Spider-Man, Captain America ve Wolverine gibi ikonik Marvel kahramanlarıyla takım kur!”

Niantic’in diğer konum tabanlı AR deneyimlerine benzer şekilde, karakterinizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz yeni yetenekler ve ekipmanların yanı sıra tamamlamak için aktiviteler aramak için gerçek dünyada fiziksel olarak gezineceksiniz. Buna Thor’un güçlü çekici, Cyclops’un lazer gözleri ve Doctor Strange’in kalkan büyüleri dahildir.

Sağlanan görüntülere göre, ünlü Marvel süper kahramanlarıyla ve arkadaşlarınızla birlikte kendi kaçak Avengers ekibinizi oluşturma yeteneğine sahip olacaksınız.

Web sitesine göre, Marvel World of Heroes yakın gelecekte yumuşak bir lansmana girecek. Oyunu tam lansmanından önce oynamak isteyenler buradan kayıt olabilirler. Tam bir lansman şu anda 2023 için planlanıyor.

Kaynak: VRScout

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *