Gayrimenkuller, Üreticiler ve Yatırıcımcılar için VR Çözümleri

Organizasyonlarda markanızı yükseltin

Şirketinizin yıllık ticari amaçlı şovlara, konferanslara ve kongrelere katılması muhtemel. Çalışmanızı sergilemek ve kalabalığın dikkatini çekmek için VR kullanın. Potansiyel ortaklarınıza bir VR turu yaşatmak onların vizyonunuzla uyum sağlamasına yardımcı olur ve onlara akılda kalıcı bir deneyim yaşatır.

Vizyonunuzu satın
Paydaşlardan yatırım yapma güvencesini almaya hazır olduğunuzda, son teknoloji bir VR deneyimini onlara hissettirerek vizyonunuzu potansiyel yatırımcı ve üst düzey yöneticilere satmak için donanın. Bazen topluluğun ya da yerel bölge komisyonlarının desteğini kazanmanız gereken zamanlar olabilir. Karar vericileri potansiyel projenizin içine koyun, sadece göstermeyin. İzin verin bunu deneyimlesinler.

Gayrimenkul Uzmanları için VR Çözümleri

İnşaat bitmeden önce satışı kapatın
Son teknolojiyle donatılmış bir mülkü kiralama öncesi ya da satış öncesinde çalışırken, en büyük sıkıntınız genellikle potansiyel kiracılara, mülkün inşaat sonrası nasıl görüneceğini hayal etmeleri için yardımcı olmaktır. Karar verme sürecini daha da kolaylaştırın. Potansiyel kiracılara satış ofisinde ve organizasyonlarda VR online kullanarak mülk içinde gezmelerini sağlayın. Müşterinin isteğine uygun hale getirerek ve onlarınmış gibi hissettirerek mekanla duygusal bir bağ geliştirin. VR, yeni bir kiralama ya da satın alma için nihai kararı güvence altına almaya yardımcı olur.
Yeni iş alın
Yeni bir iş alma zamanı geldiğinde, mülklerini pazarlamak için en son teknolojiyi nasıl geliştireceğinizi müşterilere göstererek onları kazanın. Bunu bir kez kendileri için deneyimlediklerinde, sizin organizasyonlarda, ofiste veya online olarak heyecan ve coşku yaratmada avantajlı bir başlangıç yaptığınızı anlayacaklardır.