İç Tasarımcı ve Mimarlar için VR Çözümleri

Daha hızlı değerlendirmeler daha hızlı kararlar
VR teknolojisi ile mükemmel gerçekliğe yakın yeni tasarımların içini değerlendirme becerisine sahipsinizdir. Hızlı bir şekilde takımınızla ve müşteriyle tasarım değişikliklerini yapın ve değerlendirin. Uzaktan takımlarla bağlantı kurun ve onların görselleştirmenin ortak dilini kullanmalarını sağlayın. Etkin bir iletişim ile, son kararları vermek daha hızlı olur ve daha hızlı verilen kararlar vurucu teslim tarihleri anlamına gelir.
Tam anlamıyla anlamak
Müşterilerin projeyi tam olarak anlamaları önemlidir. Görseller ve videolar sadece mimari vizyonları ve geniş alansal ilişkileri yansıtmada ileri gidebilir. Müşterilerden bitmiş binaya girdikleri anda değil bir VR deneyimi kullanarak tam bir geribildirim alın. Pikselleri değiştirmek tuğlaları değiştirmekten daha ucuzdur.
Ayrıntılı tasarım
Becerilerinizin rekabetten ayırt edilebilir olmasını sağlayın ve vizyonunuzu deneyimlemelerini sağladığınızda potansiyel müşterilerinizi etkileyin. Yeni bir iş almak için sıkıcı fotoğraflar ve ayrıntılı tasarının ötesine geçin. Çalışmanızı son teknoloji ile sunarak markanızı yükseltin. Projenizi VR ile hayata geçirirken müşterinizi bu konuda heyecanlandırın.